Motivační plakát - Už žádné výmluvy

278 Kč 399 Kč od 278 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.10.2023 3.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní plakát - Už žádné výmluvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už žádné výmluvy! To je motto těch, kteří si uvědomili, že na cestě k úspěchu neexistují zkratky a že jediná cesta ke splnění cíle je vytrvalost a odhodlání. Pokud se chceme posunout dopředu a dosáhnout svých snů, musíme přestat hledat výmluvy a převzít zodpovědnost za svůj život.

Mnohdy si sice uvědomujeme, že jsme nespokojení se svým životem a chceme něco změnit. Přitom ale často hledáme výmluvy a důvody, proč to nejde. Můžeme si stěžovat na nedostatek peněz, času, zdrojů, nebo i na druhé lidi. Ale k čemu nám to všechno bude? Výmluvy nás nevedou k cíli, nýbrž nás brzdí a zabraňují nám v tom, abychom se posunuli dál.

Je na nás, abychom se postavili svým obavám a strachu z neúspěchu. Namísto výmluv musíme najít odvahu a sílu k tomu, abychom přijali vlastní zodpovědnost za svůj život. Pokud máme nějaký sen nebo cíl, musíme věřit, že to dokážeme a že nás nic nezastaví. Je čas přestat se skrývat za výmluvami a vydat se na cestu, která nás přivede k úspěchu.

Výmluvy nám sice mohou poskytnout jistou úlevu a ospravedlnění, proč něco neuděláme. Avšak výsledkem je pouze neuspokojení a frustrace. Proto se musíme naučit být upřímní sami k sobě a převzít plnou odpovědnost za svůj život. Až si uvědomíme, že už pro nás neexistují žádné výmluvy, otevřou se před námi nové dveře a my můžeme dosáhnout svého skutečného potenciálu a uspokojení.

Motivační plakát - Už žádné výmluvy

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • 40 x 40 cm - 200g plakátový papír
  • 60 x 60 cm - 200g plakátový papír

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Motivace
Zaměření: Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář
Textová inspirace: Ano
Tvar: Čtverec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: