Motivační plakát - Kdo tvrdí, že něco nejde, ať alespoň nezdržuje toho, kdo už to dělá

133 Kč 206 Kč 363 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
11.10.2023 11.10.2023 11.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát na zeď - Kdo tvrdí, že něco nejde, ať alespoň nezdržuje toho, kdo už to dělá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolikrát jste slyšeli frázi "To nejde"? Kolikrát jste ji dokonce i sami řekli? Než si ale dovolíme tvrdit, že něco nejde, zkusme se podívat na okolí a inspirujme se lidmi, kteří už danou věc dělají. Věřme, že pokud to dokážou oni, dokážeme to i vy.

Je třeba si uvědomit, že často nás omezuje pouze naše vlastní myšlení. Můžeme být zavaleni obavami, strachem z neúspěchu a nízkou sebevědomím. Avšak tyto obavy a strachy často nejsou reálné, jsou pouze v naší mysli a brání nám v pokroku.

Když někdo tvrdí, že něco nejde, může to být kvůli vlastním strachům a pochybnostem o sobě. Ale my se nenecháme odradit. Pokud máme jasnou vizi, co chceme dokázat, budeme se snažit dál a nedáme si kazit náladu těmi, kteří nevěří v náš úspěch.

Někdy se nám stane, že nás okolí odrazuje od toho, co chceme dokázat. Ale proč bychom měli poslouchat ty, kteří sami nevěří v sebe a své sny? Raději se soustřeďme na sebe a na své cíle. Řekněme si "Ano, dokážu to!". Ať už nás cestou doprovází kdo chce, my už víme, že jde o nás a o naši vůli uspět.

Když se nám podaří dokázat něco, co se zdálo nemožné, cítíme se silnější a plní sebevědomí. Začínáme si věřit a rozvíjet své schopnosti a sílu. Tak nevěřte těm, kteří říkají, že něco nejde. Věřte si sami sobě a jděte za svými sny. Protože když se snažíte a pracujete na svých cílech, každý den se stáváte silnějšími a blížíte se ke svému úspěchu.

Motivační plakát na stěnu nebo na nástěnku - Kdo tvrdí, že něco nejde, ať alespoň nezdržuje toho, kdo už to dělá

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motivace
Zaměření: Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Orientace: Na výšku
Textová inspirace: Ano
Tvar: Obdelník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: