Motivační plakát - Činy mluví hlasitěji než slova

133 Kč 206 Kč 363 Kč od 133 Kč
Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Do 4-5 prac. dnů Zvolte variantu
Velikost plakátu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.10.2023 3.10.2023 3.10.2023 Zvolte variantu

Inspirativní designový plakát - Činy mluví hlasitěji než slova

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slova jsou mocné nástroje. Jsou schopna motivovat, inspirovat a vést nás ke změně. Ale když dojde na konání, jsou to činy, které skutečně mluví hlasitěji než slova.

Mnoho z nás má sklony mluvit o tom, co bychom měli dělat nebo jaké jsou naše cíle, ale často zůstaneme jen u slov. Proč? Protože konání vyžaduje práci, úsilí a odvahu. Je to těžké a vyžaduje to nasazení. Ale když skutečně jednáme, dokážeme mnohem víc, než jsme si mysleli, že jsme schopni.

Slova jsou jen začátek. Skutečné výsledky přicházejí až poté, co přeměníme slova v činy. Když například říkáme, že chceme zlepšit svou kondici, ale nechodíme cvičit, nic se nestane. Ale když si skutečně stanovíme cíl a začneme pracovat na své kondici, začne se něco dít. A tím, že konáme, ukazujeme sami sobě i světu kolem nás, že jsme schopni změny.

Slova mohou být motivující a inspirující, ale jsou jen polovičním řešením. Skutečného úspěchu a naplnění dosáhneme až tehdy, když se odhodláme jednat. Proto, když máte nějaký cíl, nebojte se konat. Svými činy můžete ovlivnit nejen svůj život, ale i svět kolem sebe. Činy mluví hlasitěji než slova - nechte je mluvit za vás.

Motivační plakát - Činy mluví hlasitěji než slova

 

Garance:

30 dní máš od nás na vrácení plakátu v případě nespokojenosti a my Ti vrátíme peníze bez ptaní a vyplňování složitých formulářů :).

Kvalita:

Všechny plakáty jsou tisknuty na kvalitní papír o hmotnosti 200g a 300g. Tiskové barvy jsou pestré a vyniknou na každém kontrastu. Vyrábíme samozřejmě v Česku, takže podporuješ lokální výrobu :).

Parametry:

  • Velikosti: A2 (42 × 59,4 cm), A3 (29,7 × 42 cm), A4 (21 × 29,7 cm)
  • A2 - 200g plakátový papír
  • A3 - 300g křídový papír
  • A4 - 300g křídový papír  

Balení:

  • Plakát je pečlivě a důkladně zabalen (A2 do tubusu), aby se k Tobě dostal nepoškozený. 

Rychlost:

Plakáty jsou tištěny až na základě objednávky, ale i tak jsou vyrobeny většinou ve stejný nebo následující pracovní den, takže u Tebe jsou do 2-4 prac. dnů.

Umístění:

  • Je určen pouze do interiéru nikoliv do exteriéru, kde by byl vystaven slunci, dešti a dalším vlivům. V takových podmínkách by hrozilo blednutí barev a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motivace
Zaměření: Motivace
Pro koho: Žena, Muž
Kam umístit: Kancelář, Obývací pokoj
Textová inspirace: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: